Vydejte se s námi podél jedné z nejkrásnějších evropských řek a objevte Bránu do Čech i největší český soutok! Labská stezka vás nebude nudit, středověká města i táhlé roviny se vystřídají se skalnatými pískovcovými a čedičovými srázy. Poznáte historii, architekturu i přírodu v jedinečném spojení. Navštivte historická sídla, vojenské pevnosti i romantické zámky, vyzkoušejte tradiční řemesla, svezte se vlakem, lodí či přívozem.
 

Oficiální průvodce Labskou stezkou


ERW_BR_Elberadweg_cz_2015_web-(1).jpgAbyste se na vaší cestu mohli důkladně připravit, máme pro vás zdarma aktuální a podrobné informace. Náš každoročně vydávaný Oficiální průvodce Labskou stezkou obsahuje vše důležité pro putování po více než 1.200 km stezky od Severního moře až po pramen Labe. Naleznete v něm také informace o možnostech ubytování pro cyklisty od kempů až po prestižní hotely včetně kontaktních údajů.


 

Cykloturistické mapy


Pruvodce-SHOCart_titul.jpgNezbytným pomocníkem pro putování po Labské stezce jsou také podrobné cykloturistické mapy. Koupit si můžete některou z map v našem e-shopu.

Průvodce Labská stezka (Pramen Labe - Bad Schandau) - SHOCart 1:100 000
 

Cena: 98 Kč
 
Pruvodce-SHOCart_Praha_Drazdany.jpg


Průvodce Labská stezka (Drážďany-Praha) - SHOCart 1:60 000

Cena: 98 Kč

 


Další informační materiály


obalka-Drazdany-Melnik-(1).jpgPodrobnější informace o české části stezky naleznete v informačních letácích (Drážďany-Mělník a Z Mělníka k prameni Labe).